Students ib tutor recommendations. Designed by Freepik

Z przyjemnością publikujemy maile, które dostajemy od naszych studentów. Nie sposób zamieścić wszystkie, zwłaszcza, jeśli ich treść jest bardzo podobna. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami.

„Skontaktowałam się z Panią Wiolą dzięki rekomendacjom od koleżanek, gdyż byłam daleko w tyle z matematyką. Moja pierwsza lekcja odbyła się tuż przed rozpoczęciem ostatniego roku w programie IB, co oznacza, że miałam mniej więcej 9 miesięcy na nadrobienie zaległości nie tylko z zakresu IB, ale także, jak się później okazało, miałam luki w mojej wiedzy matematycznej sięgające aż do szkoły podstawowej. Dla wszystkich było jasne, że nie lubię matematyki i po tym, jak miałam wielu korepetytorów, oficjalnie zrezygnowałam i byłam przekonana, że ledwo zdam egzaminy. Po kilku lekcjach z Panią Wiolą szybko zdałam sobie sprawę, że tak nie musi być i że mogę osiągnąć dobrą ocenę z przedmiotu. W ciągu kilku miesięcy nie tylko udało nam się przejść przez cały materiał, z którym miałam problemy w pierwszej klasie IB (w zasadzie wszystko), ale i wyprzedziłyśmy harmonogram. Zaczęłam lubić matematykę i zdałam sobie sprawę, że nie musi być ciężko, moje oceny wkrótce zaczęły być coraz lepsze. Pani Wiola była pierwszą i do dziś jedyną osobą, która potrafiła wyjaśnić matematykę w taki sposób, że wszystko stało się proste i nie skomplikowane. Udało mi się zdać maturę IB z matematyki na 6 i na zawsze będę wdzięczna za wszystko, czego mnie nauczyła. Wiedza, którą zdobyłam na tych zajęciach nadal pomaga mi na studiach statystycznych na poziomie uniwersyteckim. Jeśli kiedykolwiek pomyślisz, że twój mózg „po prostu nie jest stworzony do matematyki”, jak ja kiedyś myślałam, mogę ci zagwarantować, że Pani Wiola udowodni, że się mylisz.”

Julia Kozińska


„Niewiele można powiedzieć o życiu ucznia IB. Pierwsze co przychodzi do głowy to ciężka praca. Każdy musi poświecić wiele czasu i energii, żeby osiągnąć cel założony na początku. Często jednak, pomimo ciężkiej pracy, jaką wkładamy w naukę, wydaje nam się, że ten cel jest nieosiągalny. Właśnie w takich momentach pojawiała się Pani Wiola, która potrafiła podnieść ucznia na ducha, gdy najbardziej tego potrzebował. Wydaje się, że jej surowość może być znana na całym świecie, a wynika ona wyłącznie z tego, że Pani Wiola w każdym widzi olbrzymi potencjał. Zajęcia z matematyki były nie tylko ciężką pracą, ale również ogromną przyjemnością, która wynikała z tego, że czułem się z tego przedmiotu pewniejszy po każdych zajęciach. Chciałbym również wspomnieć, że wszyscy nauczyciele współpracujący z Panią Wiolą nad rozwojem ucznia są niezwykle profesjonalni i (co w moim przypadku mogło być nawet ważniejsze) cierpliwi.

Jako absolwent IB mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że praca jaką wykonuje Pani Wiola nadzorując postępy w nauce ucznia, jak również jego poziom przygotowania do matury, są niezwykłe. Nie jeden raz otrzymywałem telefon z pytaniem, czy wszystkie zajęcia idą dobrze. Dlatego właśnie chciałbym bardzo podziękować Pani Wioli za te wspaniałe dwa lata, które mogłyby być straszne, gdyby nie jej pomoc. Ciężko jest powiedzieć cokolwiek na sto procent, ale jedno jest pewne – nigdy nie zapomnę tych zajęć, ponieważ rozwinęły mnie nie tylko pod względem matematycznym, ale również zmieniły mnie jako człowieka. Napisać dobrze maturę to połowa sukcesu. Dzięki Pani Wioli wiem, że jestem gotowy na kolejny, ciężki rozdział w moim życiu, jakimi są studia.

Jeszcze raz bardzo dziękuje za wszystko.” 

Mieciomiecio


„Pani Wioletta przygotowywała mnie do matury IB HL Mathematics. Trafiłem do Pani Wioletki późno i miałem jeszcze bardzo dużo do nadrobienia. Nie czułem się mocny z matematyki i poważnie obawiałem się egzaminu. Bardzo intensywne i efektywne lekcje podniosły solidnie mój poziom wiedzy i pewność siebie na maturze, co zaowocowało bardzo dobrą oceną. Pani Wioletta potrafiła świetnie zmotywować do pracy, odstresować i wręcz zmusić do walki o siebie i o swoje wyniki. Podpowiadała również bardzo proste rozwiązania i chwyty o których wcześniej nie miałem pojęcia, a bardzo mi się przydały. Cieszę się, że mogłem pracować pod czujnym okiem właśnie Pani Wioletty i jedyne czego bardzo żałuję, to to, że nie trafiłem do Pani Wioletty dużo wcześniej.

Szczerze i serdecznie polecam przede wszystkim przyszłym maturzystom.”

Michał Czarnota, Absolwent warszawskiej prywatnej szkoły IB


„O korepetycjach prowadzonych przez Panią Wiolettę można powiedzieć wiele ale pierwsze słowo które nasuwa się myśli to NIEZASTĄPIONE. O lekcjach dowiedziałam się dzięki mamie która za wszelką cenę nie chciała żebym się poddała w kwestii matury. Niestety moja sytuacja była dość trudna wręcz dramatyczna. Na początku klasy maturalnej trafiłam na kilka miesięcy do szpitala. Wiązało się to z ogromną ilością materiału do nadrobienia z matematyki i nie tylko. Niestety nie poradziłam sobie sama co skutkowało wynikiem negatywnym a także nie przystąpiłam do egzaminu poprawkowego w sierpniu. Wyjechałam za granicę gdzie na własna rękę uczyłam się do egzaminu maturalnego przez cały rok. Niestety przygotowania na własną rękę połączone z pracą na cały etat okazały się niewystarczające. Oczywiście z perspektywy czasu samodzielna nauka była zupełnym szaleństwem ponieważ od. Kiedy pamietam miałam problemy z matematyką. Problemy narastały z biegiem lat a ja wciąż gubiłam się w samych podstawach nie wspominając już o reszcie. Lekcje matematyki wywoływały we mnie paniczny strach nie wspominając już o rozwiązywaniu zadań przy tablicy. Od początku gimnazjum współpracowałam z różnymi korepetytorami niestety bezskutecznie. Przechodziłam jakoś przez egzaminy, sprawdziany lepiej lub gorzej jednak nie wnosiła to nic do mojej ogólnej wiedzy. Po wynikach w lipcu załamałam się kompletnie a w perspektywie miałam kolejny rok nauki. Jak miałabym przygotować się do egzaminu poprawkowego w dwa miesiące skoro nie dałam rady w rok w mojej głowie było to niewykonalne. Był środek lipca a ja nawet nie rozważałam podejścia do egzaminu poprawkowego ze względu za minimalną ilość czasu a także moją przerwę w nauce. Po długich rozmowach mojej mamy z Panią Wiolettą podjeła się ona czegoś prawie niemożliwego a dokładniej przygotowania mnie do egzaminu poprawkowego w MIESIĄC uwzględniając moją pracę na pełen etat. Wspólnie z Panią Wioletta ustaliłyśmy plan działania. Dostałam szczegółowy plan naszej współpracy oraz materiały na których będziemy pracować. Lekcje był prowadzone online. Korepetycje odbywały się raz dziennie po dwie czasem trzy godziny. Oczywiście nie zawsze było to możliwe ale lekcje były planowane na bieżąco i dostosowane zarówno do moich potrzeb oraz Pani Wioletty. Już po pierwszej lekcji byłam pod ogromnym wrażeniem doświadczenia Pani Wioletty, zarówno w zakresie matematyki ale rownież relacji międzyludzkich.
Korepetycje były prowadzone w niesamowicie profesjonalnej i przyjemnej atmosferze. W tak krótkim okresie jakim jest miesiąc Pani Wiola przerobiła ze mną cały materiał z liceum. Każdy dział był szczegółowo omówiony. Godziny współpracy były również bardzo dobrze rozplanowane ponieważ pomimo tak ogromnej ilości materiału nie byłam przemęczona. Pani Wioletta doskonale wyczuwa kiedy trzeba powiedzieć „stop, wystarczy na dziś” a kiedy „pracujemy dalej”. Na każdych zajęciach oraz w każdej wiadomości od Pani Wioletty czułam, że nie tylko mi zależy na zdanym egzaminie. Tydzień przed egzaminem poprawkowym przyjechałam do Polski. Każdego dnia intensywnie pracowałyśmy i powtarzałyśmy zgromadzoną wiedzę z ostatnich trzech tygodni. Nie przedłużając, na egzamin poprawkowy z matematyki wchodziłam pewna siebie oraz swoich umiejętności.
Finalnie maturę napisałam na 68%. Według mnie to mówi samo za siebie. Było dla mnie coś nieosiągalnego.
Zajęcia z Panią Wiolą to była czysta przyjemność. Jej osobowość, doświadczenie zawodowe oraz pasja niewiarygodnie motywuję do pracy. Polecam Panią Wiolę każdemu kto kiedykolwiek miał mniejsze lub większe problemy z matematyką. Niezmiernie się cieszę, że miałam okazję współpracować z tak kompetentną i ciekawą osobą.”

P.S. Jeszcze raz bardzo dziękuje 🙂
Karolina W.


„Towards the end of the first year of the IB program, having only been able to score 5s and a few 6s in my mathematics standard level class and at the same time being completely reluctant to any sort of revision, along with my mother we found Ms Wojda through a work-friend recommendation. I can definitely say that she’s an absolutely amazing teacher who has helped me achieve a level 7 at the end of the course. In addition to being patient in regards to explaining mathematical concepts and passing on her knowledge, she also has the valuable ability to motivate her students. She encouraged me to revise, at the same time making it extremely easy to enjoy her lessons! I can honestly say that if you’re looking for a teacher that will not only do her job, but also care, support and advice you/your child in a considerate way taking into account abilities, willingness as well as future career plans Ms Wojda is definitely the way to go. Without her and her positive attitude I wouldn’t have been able to regain my confidence in mathematics and consequently other subjects. She’s an extraordinary teacher and I’m certainly glad I can also call her my friend!”

Anna Skrzypek, graduated of The British School Warsaw


„Od zawsze miałam duży problem z matematyką. Mimo, że chodziłam na różne zajęcia do różnych korepetytorów nie byłam w stanie nic zrozumieć. Kiedyś natknęłam się na Panią Wiolę w internecie już po pierwszych spotkaniach zaczęłam dostrzegać logikę w matematyce! Pani Wiola potrafi niesamowicie tłumaczyć i w ciągu pół roku nauczyła mnie więcej niż wszyscy moi nauczyciele zebrani razem przez dwa lata. Nie tylko zaczęłam rozumieć matematykę, ale nawet ją polubiłam (nigdy nie przypuszczałam, że do tego dojdzie). A Pani Wiola nie dość, że wspaniale tłumaczy, motywuje do pracy, to jeszcze ma tak ciekawą i fajną osobowość, że na każde zajęcia chodzę z przyjemnością. Nauka z Panią to przyjemność, bardzo bardzo dziękuję! „

Nina Budrewicz


„I got in touch with Wiola when I found myself in a troublesome situation, my mathematics exams were not far off, and my perspectives were pessimistic to say the least. I needed to restudy material from virtually the whole academic semester. I desperately needed a professional, who would guide me through the topics which were not easy to apply in practice especially while being under a lot of pressure. I had around eighteen hours of classes which worked true magic. I went from barely computing any exercises on the test, to being one of the three out twelve people who passed the first exam, and then one of the four out of seventeen who passed the second one. I am positive that without Wiola’s assistance, and her personal approach I would not be able to pass my exams that were a deciding factor regarding my studies. All the time and effort was worth it. Results speak for themselves.”

Wiktor O.


„Lessons with Wiola are like nothing you’d experience during a normal math lesson at school. She has the ability to remove all the pressure and stigma of math and create a peaceful and at times hilarious environment. Her continuous enthusiasm towards the subject and her passion for the students results in the student to progress. This of course said by someone like myself who absolutely hated the subject and was terrible at it. My grades were at times below average and thought there was no hope for me to complete the IB Standard Level Maths with a good grade. That was until I started to attend lessons with Wiola. Her constant belief in me and push towards excellence allowed me to achieve a beyond passing grade. I strongly recommend Wiola to anyone who like me struggled with math, I promise you, you will not only love the lessons but you’ll enjoy math!”

Julia Gawlińska, graduated of IES, Warsaw


„Na kontakt do Pani Wioli trafiłam w klasie maturalnej IB, kiedy to w trzy miesiące perspektywę niezdania egzaminu pomogła mi zamienić na ocenę piątkową (poziom SL).

Kiedy rok później ponownie zwróciłam się do niej o pomoc – trzy dni przed, kolejnym z rzędu, egzaminem poprawkowym z analizy matematycznej – bez żadnego problemu przyjęła mnie na tę ostatnią chwilą (w dodatku w niedzielę). Przenalizowanie materiału egzaminacyjnego zajęło nam niecałe 2,5 godziny, a kiedy kilka dni później otrzymałam wyniki, okazało się, że nie tylko zaliczyłam egzamin, ale zrobiłam to jako jednyna z 11-stu osób.

Z czystym sercem polecam korepetycje u Pani Wioli każdemu, kto nie czuje się pewny w kwestii matematyki lub chce dodatkowo poprawić swoje umiejętności. Przemiła atmosfera oraz profesjonalizm nauczyciela sprawiają, że zajęcia nie tylko przynoszą efekty, ale są także niezwykle przyjemnym doświadczeniem dla ucznia.

UWAGA! Pani Wiola potrafi zarazić zamiłowaniem do matematyki każdego – nawet największych laików i przeciwników tego przedmiotu!”

Klaudia, absolwentka programu IB I obecna studentka Politechniki Warszawskiej


„Zajęcia prowadzone przez Panią Wiolettę Wojdę, były prowadzone bardzo profesjonalnie i dostarczały dużo wiedzy. Pani Wioletta, jako korepetytor była wymagającym nauczycielem. Przekazywała wiedzę w sposób zrozumiały, na każdym poziomie nauczania od zagadnień podstawowych do matematyki na poziomie wyższym. Zajęcia dały mi dużą wiedzę i praktyczne przygotowanie z zakresu matematyki, co umożliwiło mi zaliczenie matury z przedmiotu: matematyka, na poziomie: rozszerzonym, z dobrym wynikiem, umożliwiającym dostanie się na wybrany kierunek studiów. Bardzo polecam zajęcia prowadzone przez Panią Wiolettę Wojdę, gdyż prowadzone w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze, są dostosowane zarówno dla uczniów szkół oraz studentów uczelni wyższych.”

Marta Dobrowolska studentka kierunku: Architektura i Urbanistyka na Wydziale Archtektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach


„Na zajęcia u Pani Wioli trafiłem szukając korepetycji z matematyki w języku angielskim, około pół roku temu. Potrzebowałem ich aby przygotować się do egzaminu na stypendium japońskiego Ministra Edukacji. Ten wybór okazał się być najlepszym z możliwych. Już na pierwszych zajęciach otrzymałem spis tematów do przerobienia. Istotny jest tu fakt, że Pani Wiola przygotowała go, wykorzystując swoje doświadczenie w nauczani matematyki, w oparciu o zaledwie trzy udostępnione testy (w sumie liczące trzynaście zadań), będące jedynym źródłem informacji o tym egzaminie (nie ma dostępnych żadnych informacji dotyczących wymaganego zakresu materiału). Drugim problemem był fakt, że do tej pory nie miałem też styczności z angielską terminologią wykorzystywaną w matematyce, ani od ponad pół roku przed rozpoczęciem zajęć, z matematyką w ogóle (obecnie studiuję historię). Pierwszy problem rozwiązał się niemalże automatycznie (nie były potrzebne długie listy z tłumaczonym słownictwem), słówek uczyłem się czytając teksty zadań i definicje. Uważam, że jest to najskuteczniejsze podejście do tego zagadnienia. Drugi z kolei został rozwiązany systematycznym omawianiem materiału. W tym krótkim okresie, Pani Wiola przerobiła ze mną (właściwie od początku) materiał z liceum, a nawet momentami po za niego wykraczający. Materiał był każdorazowo omówiony bardzo dokładnie i przejrzyście. Był również bardzo dobrze dobrany ponieważ pomimo dużej liczby zagadnień, nie czułem się przeładowany pracą. Na każdych zajęciach dało się odczuć, że Pani Wiola bardzo lubi uczyć, a także jest w tym bardzo dobra. Osobiście uważam Ją za jednego z najlepszych nauczycieli jakich miałem, a także uważam, że tych zajęć wyniosłem o wiele więcej niż przez cały trzy letni okres liceum. Uważam Panią Wiolę za bardzo dobrego dydaktyka, którego jestem gotowy polecić każdemu. Pani Wiola umie i uwielbia uczyć matematyki co daje się odczuć przez cały czas trwania zajęć. (…) dzięki korepetycjom u Pani Wioli udało mi się zdać egzaminy i jako jedynemu Polakowi w 2015 roku zakwalifikować się na stypendium. Wlaśnie dlatego chciałbym polecić zajęcia u Pani Wioli każdemu bez względu na to czy podchodzi do matury IB czy też do innego egzaminu.”

Marcin Zujko (Student pierwszego roku historii na Uniwersytecie Warszawskim)


„Kiedy cztery miesiące przed egzaminem końcowym z matematyki zorientowałam się, że nie rozumiem połowy (lub więcej) materiału ? nie wspominając o obsłudze Texas Instrument, którego wówczas nawet nie posiadałam ? zdecydowałam się na pozaszkolne korepetycje. Panią Wiolę znalazłam przez Internet, jednak nie wiedziałam o niej nic przed naszymi pierwszymi zajęciami ? miałam jedynie nadzieję, że nie rozpłacze się, kiedy zobaczy mój poziom wiedzy matematycznej. Nie tylko tego nie zrobiła, ale również pomogła mi przezwyciężyć moją panikę, pojawiającą się na samą myśl o egzaminie. Wszystko tłumaczyła mi spokojnie i ? uwierzcie mi ? z niespotykaną dozą cierpliwości. Nagle, ni stąd ni zowąd, zaczęłam rozumieć matematykę (!!!). I nie tylko ją rozumieć ? zaczęłam ją LUBIĆ. Ee, słucham? Tak. Teraz naprawdę lubię matematykę, pomimo że coś takiego wydawało się niemożliwe jeszcze pół roku temu. Ponadto, Texas Instrument stał się moim ulubionym urządzeniem elektronicznym, tuż po moim telefonie. Nie przedłużając, chcę podsumować tym, iż pani Wojda jest niezwykle kompetentną osobą ze wspaniałym darem do przekazywania swojej wiedzy innym. Jest również niesamowicie miła i ciepła, jak również otwarta, co sprawia, że, przynajmniej z mojego punktu widzenia, nie da się jej nie polubić.”

Klaudia Pałaś


„Nazywam się Adrianna Piotrowska i jestem absolwentką Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego Sióstr Nazaretanek w Warszawie. Uczęszczałam na korepetycje z Matematyki do Pani Wioletty Wojdy przez ostatni rok klasy IB (2IB: 2014-2015) i nasza współpraca bardzo zaowocowała podczas końcowych egzaminów maturalnych. Jako osoba mająca problemy z matematyką, przez okres mniejszy niż rok, musiałam nadrobić dwuletni materiał klasy IB Maths Studies. Pani Wioletta podjęła się wyzwania i przerobiła ze mną w bardzo szczegółowy i łatwy sposób wszystkie zagadnienia z którymi miałam problem. Nasze zajęcia odbywały się raz w tygodniu i trwały 1,5 h. Na zajęciach panowała bardzo miła atmosfera, która sprawiała, że początkowo trudny materiał, stawał się łatwą zabawą. Wielka cierpliwość oraz zaangażowanie Pani Wioletty zachęcały mnie do dalszego rozwoju i nie blokowały mnie przez zrozumieniem trudnych zagadnień. Duże ilości przerobionych past paperów jak i prac domowych, sprawiały, że praca nad matematyką była w dość dużej mierze także samodzielna. Na kolejnych zajęciach Pani Wiola dokładnie sprawdzała poprzednio zadane zadania, aby poprawić i wytłumaczyć popełnione błędy. Sposób w jaki Pani Wiola tłumaczyła wszystkie trudne zagadnienia, był idealnie dopasowany do moich potrzeb, co sprawiało, że nauka przynosiła zarówno rezultaty jak i zadowolenie. Przed korepetycjami u Pani Wioli dostawałam bardzo niskie oceny (np. 2), natomiast w trakcie korepetycji te oceny polepszyły się nawet do 4 czy 5. Pomimo tego że Pani Wioletta ma ogromną wiedzę w dziedzinie Matematyki, jest to również jej pasja i widoczne jest jej ogromne zainteresowanie tym tematem, dzięki czemu przekazywanie tej wiedzy staje się łatwiejsze. Lekcje z Panią Wiolą bardzo mi się podobały i polecam ją wszystkim tym, którzy mają problemy z matematyką, ale mają w sobie determinację do ciężkiej pracy.”


„Nauka matematyki z Panią Wiolą to czysta przyjemność! Tłumaczenia różnorakich zagadnień matematycznych są klarowne i okraszone mnogością przykładów. Zajęcia prowadzone są z pasją, a atmosfera jest luźna. Wszystko to jest gwarantem bardzo dobrego wyniku końcowego.”

Jakub Dudzic


„Odkąd zaczęłam pracować z Panią Wiolą pod koniec podstawówki to nie miałam najmniejszych obaw aby zdać maturę, matematyka dla mnie zawsze była czymś niezrozumiałym i niepojętym. Pani Wiola pomogła mi ją zrozumieć i co najważniejsze! Polubiłam ją. Tak więc zawdzięczam mojej korepetytorce przejście najtrudniejszego etapu mojego życia ponieważ dzięki niej dostałam się bez kłopotu na obraną przeze mnie uczelnię. Dziękuję Pani Wiolu!:*”

Kasia Ptaszyńska


„Moja nauczycielka jest Amazing!!! Od ostatniej matury minęło 12 lat. Zapisałam się na kurs matematyki i tak naprawdę nie wierzyłam w to, że uda mi się przypomnieć materiał licealny w tak krótkim czasie (ponieważ kurs trwał niecały miesiąc). Wioletta Wu jest bardzo wymagającym nauczycielem, ale w tym całym intensywnym nauczaniu jest osobą bardzo …yyy jakby to powiedzieć pozytywnie nastawiającym! TAK! To dobre określenie! Maturę zdałam ze stopniem dobrym i dostałam się na studia! Jestem inżynierem informatykiem obrazu i dźwięku, a pierwszy rok studiów ukończyłam ze stopniem bardzo dobrym z przedmiotu MATEMATYKA! Obecnie jestem przed obroną pracy magisterskiej na Politechnice Śląskiej w Gliwicach i „kocham matematykę!” Dzięki Pani Wioli jestem inżynierem (prawie mgr inż i prawie magistrem) , co pozwala mi na dobry start w branży lotniczej, która jest moją największą pasją!! Pozdrawiam panią Wi Wi i życze samych sukcesów, na które Pani Wiola jak najbardziej zasługuje!!!”

Kiss.Eva.R.


„Jako uczennica pani Wioletty Wojdy miałam możliwość uczestniczenia w ciekawych, zawsze dobrze przygotowanych zajęciach.

Posiada ona duże zdolności pedagogiczne, które w połączeniu z jej zaangażowaniem w proces nauczania skutkują szybkim i skutecznym przyswajaniem wiedzy. Cenię jej umiejętność tłumaczenia w przystępny dla ucznia sposób oraz fakt, że chętnie i cierpliwie doprecyzowuje ewentualne niezrozumiałe kwestie.

Dużą rolę odgrywa także jej łatwość nawiązywania kontaktu z uczniami – co buduje przyjazną atmosferę i wzajemny szacunek.

Cieszę się, że miałam możliwość obcowania z autentycznym nauczycielem z powołania.”

Natalia Murzynowska


„Zajęcia z p. Wiolą były bardzo efektywne, dobrze przygotowały mnie do matury. Podobała mi się luźna i sympatyczna atmosfera w trakcie zajęć, a jednocześnie duże wymagania i nastawienie na efekty.”

Oliwia K.


„Pani Wioletta jest świetną nauczycielką matematyki. Dzięki jej wiedzy, świetnemu podejściu do uczniów oraz pomocy szybko nadgoniłam spore zaległości po rocznym pobycie w USA. Jest osobą wymagającą ale daje od siebie tyle samo co wymaga, a nawet więcej. Bardzo dobry kontakt z uczniami, sprawił że była bardzo lubiana przez moją klasę. ?Przerobiłam? już wiele matematyczek w swojej edukacyjnej karierze i uważam, że Pani Wiola jest właściwą osobą na właściwym miejscu. Polecam”

Małgorzata Cymbor


„Prawdziwa nauczycielka z powołania, przy której nauka matematyki staje się wręcz przyjemna. Cierpliwa, potrafiąca spokojnie i dokładnie wszystko wytłumaczyć, ale przy tym też wymagająca. Zależy jej na tym, aby uczeń wszystko dokładnie zrozumiał, a to przecież jest najważniejsze! Wiedza i umiejętności zdobyte podczas korepetycji bardzo szybko owocują i przynoszą duży sukces.”

Ania Ż.


„Wspaniały nauczyciel, świetny specjalista w swojej dziedzinie. Wydane pieniądze na kurs maturalny oraz lekcje indywidualne przełożyły się w stu procentach na bardzo dobre wyniki egzaminu, a tym samym dobry start na wymarzonej uczelni wyższej. Podejście do zajęć bardzo indywidualne, dopasowane do możliwości ucznia. Bardzo dobra organizacja czasu pracy i co najważniejsze, przyjemna, ciepło atmosfera. Z szczerego serca polecam!”

Karolina C.


„Każda lekcja to przykład tego, że nauka maty nie musi być stresująca. W ciągu roku przyswoiłem cały materiał i mogłem nawet pozwolić sobie na wagary z lekcji w szkole Nie jestem materiałem na matematyka, a dzięki kursowi bez problemu zdałem maturę rozszerzoną.”

Tomasz Loska


„Witam Pani Wioletto.

Pisze, zeby krotko podziekowac Pani za nauke w ubieglym roku.
Dziekuje nie tylko za nauke i zaszczepienie we mnie dodatkowych umiejetnosci, ale przede wszystkim za to, ze stala sie Pani dla mnie przykladem godnym nasladowania, jako osoba pewna siebie, samodzielnie dazaca do sukcesu, twardo stapajaca po ziemi kobieta, ktora wie, czego chce od zycia i wytrwale dazy do celu. Zamierzam zaczac brac z Pani przyklad.
DZIEKUJE jeszcze raz i zycze powodzenia w dalszym rozwoju osobistym. Pozdrawiam”

Klaudia Józefczuk


„Pani Wiola… Osoba o ogromnej wiedzy! Bardzo skrupulatna, wymagająca i pomocna. Z anielską cierpliwością wyprowadzi na prostą każdy zabłąkany matematycznie umysł. Z Panią Wiolą żaden sprawdzian nie jest straszny!”

Magdalena Kowalska


„Zajęcia z Panią Wiolą to sama przyjemność. Matematyka stała się jasna i przejrzysta bez żadnych ciemnych zakamarków. Sposób prowadzenia zajęć dostosowany jest bardzo indywidualnie. Atmosfera na zajęciach wyjątkowo przyjemna. Gorąco polecam i gwarantuję znaczną poprawę poziomu waszej wiedzy!”

Katarzyna Lempkowska


„Nigdy nie byłam dobra z matematyki, już w gimnazjum stwierdziłam, że potrzebuję kogoś kto pomoże mi ją skończyć choćby po najniższej linii oporu. Zanim trafilam do Pani Wioli przeszłam przez dwie korepetytorki… ale wystarczyły mi jedne zajęcia by stwierdzić, że to wyrzucone pieniądze. Miałam gorszy mętlik w głowie niż przed zajęciami. W końcu z polecenia trafiłam do Pani Wioli. Nie wiem jak Pani to robi ale udało jej się w taki sposób przekazać materiał, który miałam do opanowania, że stał się on dla mnie prosty i logiczny (ze sprawdzianu dostałam 5 co było zaskoczeniem dla moich rodziców i nauczycielki). Nie zależalo mi na wysokich ocenach z tego przedmiotu, ale nie dało się ich nie mieć po tak dobrym wytłumaczeniu. Od tamtej pory miałam korepetycje co tydzień aż do końca liceum… co więcej… dzięki temu poszłam na studia inżynierskie o których wcześniej w ogóle nie myślałam 🙂 Także szczerze polecam, ponieważ Pani Wiola umie przekazać swoją wiedzę z matematyki w taki sposób, że nawet ktoś kto szczerze nienawidzłl tego przedmiotu jak ja, musiał się z nim pogodzić.”

Magda Ptaszyńska


„Najlepsze korepetycje i kursy w jakich brałam udział. Dzięki nim matematyka stała się dla mnie znowu zrozumiała. Jestem przekonana, że to właśnie dzięki tym zajęciom, a dokładnie dzięki p. Wioli, która jest wymagająca, ale też świetnie tłumaczy, zdałam rozszerzoną maturę z matematyki z bardzo dobrym wynikiem. Gorąco polecam!”

Marysia Koń


„Spójne prowadzone zajęcia w przyjaznej ale wymagającej atmosferze, zdana rozszerzona matura przy średnim matematycznym uzdolnieniu czy wreszcie pyszne, gorące herbaty zimową porą to tylko niektóre atuty zajęć z Panią Profesor WW! Polecam licealistom, doktorant Uniwersytetu Ekonomicznego”

Jan Rogala

502 215 126