Programem IB zaraziłam się w pewnym sensie już na studiach, gdyż promotorką mojej pracy dyplomowej była wspaniała Pani Profesor, która zanim wróciła do Polski, nauczała przez 10 lat na Oxford University. Pokazała mi inny system edukacji oraz nowatorskie podejście, za co jestem jej niezwykle wdzięczna.

Studia na Uniwersytecie im. Mikołaja Kopernika w Toruniu na Wydziale Matematyki i Informatyki ukończyłam w 2004 roku. Od tamtej pory nauczam matematyki, zarządzam swoim zespołem korepetytorów oraz przeprowadzam cyklicznie szkolenia dla innych nauczycieli z kompetencji twardych i miękkich.

Mogę śmiało napisać, że całe moje życie obraca się wokół IB Tutors.. Mój zawód to przede wszystkim moja pasja, dlatego tak bardzo jestem zaangażowana w to, czym się zajmuję na co dzień.

Dotychczas pracowałam w kilku międzynarodowych szkołach oferujących program Middle Years Programme (MYP) oraz International Baccalaureate Diploma Programme (IB DP). Miałam także przyjemność pracować w Liceum im. Stefana Batorego w Warszawie. Nauczałam na poziomie gimnazjalnym (program polski oraz MYP) oraz licealnym (program polski oraz matura międzynarodowa IB). Przez wiele lat prowadziłam kursy maturalne, wykładałam na wyższej uczelni, prowadziłam warsztaty dla nauczycieli i wiele więcej – nie sposób napisać o wszystkim.

Kocham to co robię, i nigdy nie czuję przesytu, dlatego serdecznie zapraszam do mojego świata korepetycji IB Tutors.

Z pozdrowieniami,

Wioletta Wojda